Holistická jóga pro začátečníky s Martinem Wagenknechtem

holistic-landing.jpeg

Začínáte s jógou a chcete si osvojit správné návyky? Nebo jste pokročilý a chcete své jogínské vědomosti posunout o kus dál? Zažijte jógu, která funguje mnohem hlouběji. Jógu, která vás protáhne a zároveň mentálně osvěží a nabije.

Jóga ve své podstatě funguje celostně - oslovuje nejen naše tělo, ale i naši mysl a duši.

Kombinuje v sobě různorodé techniky harmonizující nás do hloubky. Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sama sebe.

Kurz Celostní jógy

  • 10 týdnů pro nápravu držení těla a redukce stresu
  • Kurz vám poskytne jednoduché, ale účinné techniky, jak se navrátit zpátky k sobě - do harmonie těla a mysli.
  • Nejde nám o dokonalost formy, ale o hluboký obsah.
  • Kurz je otevřen všem bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti.
  • Budeme protahovat a posilovat svoje tělo, ladit svůj dech a hluboká relaxace nám poskytne uvolnění a osvěžení.
Focus on

Věnujeme se především těmto rovinám:

Fyzické tělo

Průpravná cvičení a jógové pozice slouží k uvědomění si svého těla a jeho nastavení do osy, kdy páteř a klouby jsou v optimálním nastavení.

Dech

Ladění dechu nám umožňuje zvýšit energetický potenciál celého těla, skrze prohloubení nádechu a výdechu a z toho plynoucí masáže všech vnitřních orgánů.

Relaxace

Stres se ve formě napětí ukládá v našem těle, pomocí hluboké relaxace půjdeme do hloubky k celkovému uvolnění skrz naskrz.

Koncentrace

Tradičně slouží ke zklidnění naší mysli - budeme se postupně učit namířit svou pozornost dovnitř a necháme utišit své rozbouřené myšlenky.

zúčastnit se
hero

Martin Wagenknecht

Kurzem Vás provede Martin - zkušený lektor, který čerpá ze své více než patnáctileté praxe výuky jógy. Jeho pojetí aktualizuje jógovou tradici pro potřeby moderního člověka. Martin vnímá jógu v souvislostech, čerpá ze svých znalostí jógové historie a filosofie a také ze zkušeností s vývojovou kineziologií a jógovou terapií. Jeho hlavní záměr je nabídnout dostupnou a hlavně bezpečnou praxi vyživující všechny úrovně naší bytosti. Své lekce vede s laskavým nadhledem a humorem sobě vlastním.

Yogarden

V poklidném a příjemném prostředí studia Yogarden na Letné se budete cítit jako doma. Naše tři klimatizované sály jsou ideální pro pohyb a cvičení. Díky rozdílným kapacitám sálů máte zajištěno neomezené množství prostoru pro pohyb a individuální pozornost od lektora/lektorky.

hero

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro