Místo pro váš aktivní odpočinek

hero image

Zažijte chvíli nerušeného klidu

Yogarden je pomyslná zahrada pro váš vědomý odpočinek. Naše tři sály skýtají dostatek prostoru k pohybu i nadechnutí.

Vyberte si z nabídky stálých lekcí a lektorů, nebo si pronajměte místo pro sebe. Pronájem je možný pro soukromé i veřejné lekce. Namasté!

subhero-image

Somatic jóga s Iarou Lamat

Zlepšete svou pohodu, obnovte rovnováhu a pěstujte hlubší spojení se svým tělem a myslí prostřednictvím transformační praxe somatic jógy.

Spojte se hluboce sami se sebou prostřednictvím Somatic jógy. V této praxi se naučíte nástroje, jak zpomalit a spojit se s Moudrostí uvnitř sebe. JÓGA znamená spojení (těla, mysli a duše). Budete se pomalu učit rozpovnávat, kde jste či nejste se sebou a svým tělem spojeni. Během 8 týdnů nabízíme pro jogíny všech úrovní a dovedností harmonickou směs pohybu a take všímavosti.

Zjistěte vícRead more
subhero-image

Obnovte svou vnitřní rovnováhu s kurzem hormonální jógy!

Trápí vás nedostatek energie, nepravidelná menstruace nebo hormonální výkyvy spojené s menopauzou? Obnovte svou vnitřní rovnováhu s kurzem hormonální jógy!

Zlepšete své zdraví a vitalitu, dosáhněte vnitřní rovnováhy s naším programem hormonální jógy.
Připojte se k lektorce Marcele a prozkoumejte sílu jógy při podpoře hormonálního systému.

Zjistěte víc
subhero-image

Holistická jóga s Martinem Wagenknechtem

Začínáte s jógou a chcete si osvojit správné návyky? Nebo jste pokročilý a chcete své jogínské vědomosti posunout o kus dál? Zažijte jógu, která funguje mnohem hlouběji. Jógu, která vás protáhne a zároveň mentálně osvěží a nabije.

Jóga ve své podstatě funguje celostně - oslovuje nejen naše tělo, ale i naši mysl a duši. Kombinuje v sobě různorodé techniky harmonizující nás do hloubky. Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sama sebe.

Zjistěte víc
subhero-image

Animal Flow s Magdalenou Artur Šrámkovou

Potřebujete se protáhnout po celém dni u počítače a zároveň vyzkoušet něco nového?

Pak je tu pro vás Animal Flow cvičení na všech čtyřech! Získejte nový rozměr v pohybu a objevte sílu a flexibilitu, kterou jste dosud neznali.

Zjistěte víc
subhero-image

PILATES A BARRE s Francescou Bettinelli

Chcete uniknout každodennímu shonu a najít ideální cvičení, při kterém zapojíte celé tělo? Vyzkoušejte Pilates nebo Barre a užijte si lekce ve svižném a zábavném tempu!

Hledáte lekce propojující tanec, posilování, správné držení těla a protažení? Vyzkoušejte kombinaci lekce Pilates nebo Barre a užijte si energické cvičení, které vám vykouzlí úsměv na rtech.

Zjistěte víc
subhero-image

Večerní flow jóga s Ivetou Romanovskou

Uvolněte své tělo i mysl po náročném dni

Flow jóga je jemná a žensky ladná jóga zaměřená na plynulý a spojený pohyb mezi jednotlivými asánami. Důraz klade na precizní provedení jednotlivých pozic a synchronizaci dechu s plynulým pohybem. Tím dochází ke správnému proudění energie a uvolnění těla i mysli.

Zjistěte více
subhero-image

Ranní jóga pro radost s Martinem Wagenknechtem

Nauč se hýbat přirozeně a zdravě. Osvěž svoje tělo mysl skrze pohyb v souladu se svým tělem.

Pohyb je to, co nám v dnešní době nejvíce chybí. Svobodný a přirozený pohyb dokáže zázračně zlepšit pocit, jak vnímáme své tělo a sami sebe. Dopřejte si ho v podobě vyladěné pro potřeby moderního člověka.

Zjistěte více
subhero-image

Gravid jóga pro těhotné s Ivetou Romanovskou

Udržte si psychickou a fyzickou pohodu i během těhotenství

Gravid jóga je speciálně navržené cvičení pro těhotné. V tomto období ženy prochází náročnými změnami těla a psychiky, které mají bezprostřední vliv nejen na ně, ale i na miminko. Naše gravid jóga vám pomůže si udržet fyzickou kondici, podporovat vaši duševní pohodu, posilovat svaly a zlepšovat držení těla vždy s ohledem na bezpečí vašeho miminka.

Zjistěte více
subhero-image

Seznamte se s našimi jogíny

bistro-image

Bistro

Bistro Yogarden vám přijde k chuti před, po i bez jógy.

Nakafé a nadorté se u nás totiž smí i bez namasté.

V nabídce máme kávu i chai latte, matchu i fresh džusy nebo originální limonády, zdravé dezerty a mnoho dalšího.

Těšíme se na vás.

Zůstaňte v kontaktu