Jógová zahrada
pro vaše tělo i duši

hero

Chcete si vypěstovat
zdravé návyky?

Yogarden je pomyslná zahrada pro váš vědomý odpočinek. Ať už vás naplňuje jóga, pilates, meditace či jiné. V Yogarden budete růst. Naše 3 sály skýtají dostatek prostoru k pohybu i nadechnutí. A s našimi certifikovanými lektory se budete posouvat ve vašem tempu.Nabízíme lekce pro začátečníky i pokročilé jogíny. Jemné praxe i ty náročnější, workshopy, tématické semináře, velké skupiny i individuální hodiny. V Yogarden potěšíte své tělo a pohladíte duši. Ponese to své ovoce v každodenním životě.

Namasté!

hero

V červenci bude provoz našeho bistra a otevřených lekcí ve studiu pozastaven. Načerpáme novou energii a inspiraci.
V srpnu se na Vás opět těšíme!

badass-vinyasa-landing.jpeg

Vinyasa Flow s Rosibel Márquez

Objevte svou sílu, flexibilitu i sebevědomí.
Vinyasa představuje fyzicky náročnější typ jógy, který buduje zejména vaši sílu a flexibilitu. Během pohybů a cviků intenzivně pracuje s vaším dechem a vytváří plynulý tok energie.

zjistěte víceRead moredetails

Pronájem prostor studia Yogarden

Hledáte příjemné prostory pro vaše veřejné či soukromé lekce, workshopy či semináře?

V našem jógovém studiu Yogarden nabízíme k pronájmu (jednorázovému či dlouhodobému) 3 sály různých velikostí a 1 terapeutickou místnost a to včetně pomůcek a kompletního zázemí. Součástí vstupu do studia je recepce s obsluhou a veganské bezlepkové bistro s výbornou kávou a výběrovými čaji. V létě můžete využít naší zelené zahrádky s posezením.

zjistěte více
hero
pilates-barre-landing.jpg

Pilates a Barre s Francescou Bettinelli

Chcete uniknout každodennímu shonu a najít ideální cvičení, při kterém zapojíte celé tělo? Vyzkoušejte Pilates nebo Barre a užijte si lekce ve svižném a zábavném tempu!

Hledáte lekce propojující tanec, posilování, správné držení těla a protažení?

Vyzkoušejte kombinaci lekce Pilates nebo Barre a užijte si energické cvičení, které vám vykouzlí úsměv na rtech.

zjistěte více

Seznamte se s našimi lektory

Rosibel Marquez

Rosibel Marquez

Věnuji se různým druhům Vinyasa jógy pro pokročilé. Vždy se snažím své studenty posunout v jejich praxi o krok dále.

Více o mně
Martin Wagenknecht

Martin Wagenknecht

Nabízím v Yogarden kurz Holistické jógy; bezpečnou jógovou praxi vyživující všechny úrovně naší bytosti.

Více o mně
Iara Lamat

Iara Lamat

Nabízím lekce Somatické jógy a individuální terapie (v angličtině nebo ve španělštině).

Více o mně
Francesca Bettinelli

Francesca Bettinelli

Jsem certifikovaná instruktorka Pilates Polestar a Barre s více než desetiletou praxí.

Více o mně
Tereza Hausmanová

Tereza Hausmanová

V Yogarden nabízím individuální lekce na míru tělu i duši, Mindfulness, lekce Vinyasa a Hatha jógy.

Více o mně
Marcela Mikešová

Marcela Mikešová

V Yogarden nabízím multismyslové kurzy pro batolata, s respektujícím přístupem ponděcuji aktivní rozvoj dětí.

Více o mně
Guillermo Sanchez

Guillermo Sanchez

Ve studiu nabízím pravidelné lekce lekce jóga nidry neboli vědomého spánku

Více o mně
Tamara Gajdůšková

Tamara Gajdůšková

Mé lekce jsou vedeny stylem Vinyasa jógy; vhodné jak pro začatečníky, tak pro pokročilé. Ke zpříjemnění a hlubšímu prožitku manter hraji na začátku a na konci lekce na indické harmonium.

Více o mně
Iveta Romanovská

Iveta Romanovská

V Yogarden nabízím kurzy jógy pro těhotné či lekce se zaměřením na zdravá záda a celý pohybový aparát.

Více o mně
Magdalena Artur Šrámková

Magdalena Artur Šrámková

V Yogarden vedu lekce Animal Flow - formu cvičení s vlastní vahou, s prvky jógy, gymnastiky a pohyby inspirovanými zvířaty.

Více o mně

Nevíte jakou lekci vybrat?

Barre

Barre je originální cvičení zaměřené na celé tělo. Je kombinací pilates, baletu a funkčního tréninku, který však neztrácí na ženskosti. Lekce jsou dynamické, nabité energií a vždy propojené s hudbou. Spojením tance, posilování a protahování je zapojeno celé tělo. Předchozí zkušenosti s tancem nejsou podmínkou.

zjistit více

Cvičení pro děti

Ani na ty nejmenší jsme v našem studiu nezapomněli.

zjistit více

Flow jóga

Flow (plynutí) je jóga v pohybu. Flow jógu lze cvičit energickým, dynamickým a stimulujícím způsobem, nebo jako jemnou, šetrnou a relaxační praxi. Vždy je kladen důraz plynulý (nikoli statický) přechod mezi jednotlivými pozicemi v souladu s dechem.

zjistit více

Gravid jóga

Gravid jóga je sestavena z jógových cviků, které jsou přizpůsobené těhotným ženám. Pohyby jsou pomalejší, bezpečné, nikoli kondiční či silové. Nastávající maminka tak získává větší sebedůvěru a naladění se na své vlastní tělo i na miminko. Pravidelné provádění cviků pro těhotné ženy současně napomáhá snadnějšímu porodu.

zjistit více

Hatha jóga

Hatha jóga je nejčastějším typem jógových lekcí vyučovaných u nás na západě, řada dalších jógových stylů je z ní odvozena. Je považována za jemnou pomalejší jógu přívětivou pro začátečníky. Zaměřuje se na statické pozice (ásany) a dechové techniky (pránájámu). Na konci lekce je dlouhá vedená relaxace.

zjistit více

Holistická jóga

Holistická (celostní) jóga není ani tak styl jógy, jako spíše přístup k józe a k celé lidské bytosti. Upřednostňuje souvislosti celku před zaměřením se na jeho části. Na lekcích praktikujete standardní jógová a dechová cvičení, meditace a relaxaci, avšak s důrazem i na hluboký obsah uvnitř vás a vašeho těla, nikoli pouze s důrazem na dokonalost formy (provedení jógových pozic apod.).

zjistit více

Jóga pro začátečníky

Kurzy a lekce jógy pro začátečníky si kladou za cíl seznámit jogína se základními stavebními prvky jógy tak, aby se dokázal již v prvních týdnech soustředit a poznávat své tělo a na něj působící jógovou praxi. Kurzy jsou koncipovány přehledně a systematicky jak pro začátečníky, tak i pro věčné začátečníky, kteří se chtějí v jógových základech zdokonalit.

zjistit více

Pilates

Pilates je speciální systém cvičení inspirovaný kalanetikou, jógou a baletem. Vyváženým způsobem podporuje pohyblivost a sílu všech hlavních svalových skupin v těle a zaměřuje se na posílení středové části těla. Zlepšuje flexibilitu, sílu, držení těla a jeho rovnováhu. Pilates zahrnuje jak cvičení s vahou vlastního těla tak i se speciálním vybavením – jako jsou např. míčky, činky nebo pásky. Cviky v pilates se provádějí pomalu, kontrolovaně a plynule, jednotlivé cviky kombinují posilování a protahování.

zjistit více

Somatic jóga

Jedná se o pohybovou „terapii“, která má za cíl převychovat mozek ve způsobu, jakým je naučen vnímat a pohybovat svaly těla. Ty mohou být napjaté nebo jinak omezené z různých důvodů; kvůli navyklým vzorcům, emočnímu stresu, zraněním či úrazům. Malé, pomalé a jemné pohyby slouží k převýchově našeho mozku, aby se mohl uvolnit a funkčněji pohybovat těmito svaly. Plynulými jemnými pohyby se dostává péči celému tělu; kloubům, páteři a podporuje se tak jejich pružnost a sílu.

zjistit více

Vinyasa jóga

Dynamický styl jógy vhodný pro středně pokročilé jogíny. Ve vinyasa józe neexistuje žádná standardní cvičební sestava, která má být dodržena. Styl, tempo a náročnost lekce se liší dle učitele. Lekce může být buď dynamická a zaměřená na posilování pozic, nebo pomalejší s důrazem na pohyblivost a flexibilitu páteře či boků. Vždy je kladen důraz na sladění pohybu s dechem.

zjistit více

1 / 10

hero

bistro

Bistro Yogarden vám přijde k chuti před, po i bez jógy. Nakafé a nadorté se u nás totiž smí i bez namasté.V nabídce máme kávu i chai latte, matchu i fresh džusy nebo originální limonády, zdravé dezerty a mnoho dalšího.

Těšíme se na vás.

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro