Denisa Lauková

Denisa Lauková

Jsem lektorka jógy a fitness. Má jógová praxe začala před 10-ti lety v Austrálii ve studiu Powerliving na Bondi Beach. Vzpomínám si, jak jsem v pozici Savasana plakala dojetím, že jsem objevila něco skutečně mocného. V té době jsem hledala něco, co mi pomůže od stresu, bolestí a najít životní směr. Od té doby mě doprovází a je mi oporou a nedílnou součástí života. 

Jógová praxe mi otevřela oči i srdce. Naučila mě se zklidnit, navázat kontakt sama se sebou i lidmi kolem mě, užívat si tady a teď a jít si za svými sny. Minulý rok jsem strávila 3 měsíce na Bali, stala jsem se certifikovanou lektorkou jógy a tím otevřela možnost šířit toto krásné učení dál. Zajímám se také o psychologii, fitness, ayurvédu, dechová cvičení a meditaci, což promítám i do své praxe.

Denisa Lauková

Moje lekce

Power Flow jóga

Otevřená lekce - cena 280 Kč. Přijďte si protáhnout svá těla a zklidnit mysl v polovině pracovního týdne a nabrat novou energii.

 Lekce jsou zaměřené na vinyasa flow i relaxaci. Zapojíte pozdravy slunci, zahřejete a posílíte střed těla, se zaměřením na správnost a hloubku dýchání. Můžete se těšit na dlouhé výdrže v pozicích, protažení páteře a zklidnění mysli dechovým cvičením a meditací. Celá lekce je doprovázena hudbou a je vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé jogíny. Ke všem účastníkům přistupuje lektorka Denisa individuálně s maximální péčí a zájmem. 

1 lekce

280.00

Restorative Flow

Tato lekce je open - class pozvánka pro všechny cvičence, kteří si chtějí na chvíli dopřát kousek klidu. Cílem praxe je uvolnění, protažení a navození pocitu bezpečí. 
Důraz je kladen dýchání v pozicích s grácií a jemností spíše než na sílu. 
Každá pozice slouží jako brána k otevření našich těl a proniknutí do hojnosti vnitřní energie. Pomocí zvýšené všímavosti se uvědomění sebe sama stanou vaší přirozeností. 
Zaměříme se také na páteř, zvědomíme si její funkci a správný pohyb tak, abychom ji udrželi zdravou a bez bolesti.

1 lekce

250.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro