Iara Lamat

Iara Lamat

Vedu lekce pouze v anglickém jazyce. Pohyb je můj život. S tancem jsem začala už v mládí a absolvovala devítiletý kurz současného tance v Buenos Aires, které je místo plné talentů a učitelů mezinárodního významu. V 19 letech jsem se stala učitelkou tance a ve 24 letech jsem získala stipendium na studium choreografie ve francouzském Montpelier. Po vybudování kariéry tanečnice jsem se přestěhovala do Londýna, abych si uvědomila, že to není můj vysněný život a nejsem v něm šťastná. Rozhodla jsem se vyzkoušet cvičení jógy a poprvé jsem se díky šikovnému vedení skvělého učitele dostala do meditativního stavu, kde jsem byla klidná, mohla jsem se pohybovat s větší lehkostí, můj dech byl hlubší a mysl klidnější. Od toho dne (v roce 2007) jsem s cvičením jógy již nepřestala. Zajímala jsem se o mindfulness, meditace a zenové praktiky a učení. Jógu jsem začala učit v roce 2010 a má cesta se stále vyvíjela. V roce 2012 jsem strávila devět měsíců v Amazonii, denně jsem praktikovala vše, co jsem se předtím naučila, vyvstaly ve mně nové otázky a našla jsem moudrost v domorodé tradici z Jižní Ameriky. Procestovala jsem Bolívii, Chile, Peru a Ekvádor. Dalším velkým krokem v mém životě bylo dvakrát porodit doma a uvědomit si, že si stále nesu trauma uložené v těle, v nervovém systému, ve fasciích. Mé další studium se týkalo YIN jógy a nakonec jsem na Somatické akademii v Berlíně objevila somatickou pohybovou výchovu. Body -Mind Centering a embryologie jsou pro mě velkou trvalou inspirací. Od roku 2019 vyučuji somatickou jógu a pracuji individuálně jako somatická terapeutka. Mohu vám pomoci získat nástroje pro léčení a transformaci , prohloubit vaši jógovou praxi nebo pomocí "

Iara Lamat

Moje lekce

Somatic Yoga ALL LEVELS (EN / ESP)

Drop-in class: 300 CZK, 10 lessons season ticket: 2 500 CZK, lesson taught in Englisch. Zažíváte odpojení od svého těla? Ovlivňuje vás chronická bolest, úzkost nebo zažívací problémy? Chtěli byste do svého životního stylu vnést skutečné změny, abyste byli zdravější a šťastnější? Zkuste Somatic jógu. Při cvičení somatické jógy se zbavujeme pocitu "dělání" a umožňujeme spíše vše prožívat. Nasloucháme svému vnitřnímu poznání a pohybujeme se v těle zevnitř. ---------- Through the practice of Somatic Yoga we release the sense of "doing" and allow a more experiential approach. We listen our inner knowledge and we move from within.

1 lekce

300.00

Empowering Somatic Beginners

8 week course, price 2.400 CZK The course is held in English. Empowering Somatic beginners Through the practice of Somatic Yoga we release the sense of "doing" and allow a more experiential approach. We listen our inner knowledge and we move from within. We drop the external shapes to move supported from within and discover new resources, internal support, strength, and also easiness of movement. --------- 8týdenní kurz, cena 2 400 Kč, v anglickém jazyce Somatická jóga pro začátečníky Praxí somatické jógy uvolňujeme pocit "dělání" a umožňujeme prožitkovější přístup. Nasloucháme svému vnitřnímu poznání a pohybujeme se zevnitř.

1 lekce

2400.00

Empowering Somatic Intermediate (EN / ESP)

8 week course, price 2.400 CZK Through the practice of Somatic Yoga we release the sense of "doing" and allow a more experiential approach. We listen our inner knowledge and we move from within.

1 lekce

2400.00

Empowering Somatic - Beginners Second module

8 week course, price 2.400 CZK Empowering Somatic beginners Through the practice of Somatic Yoga we release the sense of "doing" and allow a more experiential approach. We listen our inner knowledge and we move from within.

1 lekce

2400.00

Introductory Workshop to SOMATIC YOGA for beginners

Price: 600 CZK We sincerely invite you to the introductory workshop held on Saturday 24.th February morning to get more familiar with the concept of Somatic yoga. The Somatic practices are about getting to know ourselves more intimately. That means the willingness to dive deeper within your self. In terms of movement, we drop the external shapes to move supported from within, we discover new resources, internal support, strength, and also easiness of movement. And probably, what is seen from the outside is like someone is blooming. After this workshop you can join the course of Somatic yoga for beginners starting on Monday 4.th March 4:30 p.m. with the lecturer Iara Lamat (duration: 8 week course, price: 2 400 CZK). __________________________ cena: 600Kč Úvodní seminář SOMATICKÉ JÓGY pro začátečníky (sobota 24. února, 10.00 - 13.00 hod.) Přijďte se blíže seznámit s konceptem somatické jógy na úvodní workshop v sobotu 24. února dopoledne Hlavním cílem Somatické jógy je podrobnější seznámení se s funkcemi a potřebami našeho těla, zvýšení vnímavosti vůči jeho projevům, jak venku, tak uvnitř a také vytvoření prostoru pro poznávání sebe sama a hloubky svého nitra. Pohyb těla se budeme učit vést nikoli na základě vjemů či povelů zvenku, ale skrze vnímání a podporu vnitřního prostoru v nás. Objevíme nové zdroje, vnitřní oporu, sílu a také lehkost pohybu Po úvodním workshopu se můžete přihlásit do kurzu Somatické jógy pro začátečníky s lektorkou Iarou Lamat, který začíná v pondělí 4. března v 16:30 (délka kurzu: 8 týdnů, cena: 2 400 Kč).

1 lekce

600.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro