Iveta Romanovská

Iveta Romanovská

Od svých 5 let jsme se věnovala tanci, který mne velmi bavil, avšak nemoc přehodila výhybku mých životních kolejí. Začal se tak prohlubovat můj zájem o tělo tvořící jeden kompaktní celek s naší duší. Mé vzdělávání v oblasti jógy, stravování, duševní pohody apod. nikdy pravděpodobně neskončí. Je stále co objevovat, i když je člověk přesvědčen, že mnoho ví. A tak, vedle pořádání kurzů, je sama i často navštěvuji. Pestrost v mém životě se odráží i v mých lekcích jógy. Neustále se snažím vymýšlet nové kombinace a postupy. Ať už přijdete na dynamickou lekci, či úplně klidnou jemnou jógu, vždy dávám pozor na správné provedení pozic u všech účastníků na lekci. Snažím se mít maximálně individuální přístup tak, aby jóga každému pomáhala ke zlepšení fyzického i duševního zdraví. A rovněž, aby všem přinášela radost a uspokojení stejně jako mně. “Nesnaž se přijít na to, kdo jsi, ale buď tím, kým chceš být...”, tím se snažím řídit každý den :)

Iveta Romanovská

Moje lekce

Gravid jóga

Otevřená lekce 400 Kč Gravid jóga je výborná podpora a pomoc spokojený průběh těhotenství. Naučíte se, jak se naladit na svou novou životní roli, udržet si psychickou a fyzickou stabilitu. Ásány, dechové techniky, relaxace a meditace jsou přizpůsobené tomuto speciálnímu období v životě ženy. Pravidelné cvičení udržuje nastávající maminku v kondici během celého těhotenství až do porodu a dokáže úplně odstranit či zmírnit časté těhotenské potíže. Dle zájmů účastnic je možné nacvičovat dýchání a optimální polohy k porodu. Svůj stav a rozhodnutí cvičit je vždy dobré konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Lektorka Iveta pracuje jako poporodní dula. Pracuje však s ženami i v období před početím, během prentálního období či po porodu.

1 lekce

400.00

Jin jang jóga

Otevřená lekce: 250 Kč Jin jang jóga je typická kombinováním uvolňovacích (jinových) cviků a cviků zpevňujících, fyzicky náročnějších (jangových). Smyslem střídání odlišných stylů dynamiky (pomalá x rychlá / jemná x silová) je kromě samotného jógové praxe i zvědomění si obou principů v našem životě; jinového a jangového. Součastího každého dne jsou fáze uvolněné a zároveň dynamické. Totéž si můžete vyzkoušet na semiprivátní lekci Jin jang jógy. Lektorka Iveta se všem účastníkům lekce věnuje v maximální míře.

1 lekce

250.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro