Marcela Mikešová

Marcela Mikešová

Posledních 8 let se věnuji práci s malými dětmi (0-3 roky) nejenom po tzv. pedagogické stránce, ale i po té psychické a duševní. Kurzy Ostrova objevů jsou zaměřené na rozvoj smyslů dítěte, které jsou velmi potřebné pro jeho další vývoj. Současně (se širokou paletou aktivit, které na kurzu s dětmi podnikáme) nabízím jak dětem, tak i dospělým, laskavý a respektující přístup k jejich individuální osobnosti. Motivována vlastními - ne vždy ideálními - zkušenostmi svého dětství, dávám prostor vzniknout atmosféře přirozenosti, uvolněnosti a respektu k povaze každého jedince. Řekla bych, že se jedná o základní kámen mé práce s dětmi i dospělými, ať už na kurzech, či osobních konzultacích. Věřím, že duše každého člověka je navýsost živá, a ta dětská s námi dospělými hovoří leckdy nečekaným způsobem.

Marcela Mikešová

Moje lekce

Ostrov objevů

Kurz 10 lekcí: 3 350,- Do kurzu je možné kdykoli přištoupit. Multismyslové kurzy pro děti ve věku od 1 do 3 let s respekutjícím příštupem. Cílem je na základě různorodých multismyslových aktivit stimulovat správný vývoj mozku dítěte, pomoci mu se socializací a poznáváním světa kolem. Každý týden přinese nové téma (např. les, ovoce, město, dopravní prostředky). Dětěm je nabízeno 6-8 aktivit, které jsou tématům uzpůsobeny. Děti při poznávání světa kolem zapojí všechny své smysly. Těšíme se na vás.

1 lekce

3350.00

Ostrov objevů - ukázková lekce

Ukázková lekce zdarma se koná 10. ledna 2024. Kurz začíná 17. ledna 2024. Ostrov objevů jsou multismyslové kurzy pro děti ve věku od 1 - 3 let, které si na základě různorodých smyslových aktivit kladou za cíl stimulovat správný vývoj mozku dítěte. Každý týden přinese nové téma (např. les, ovoce, město, dopravní prostředky). Dětěm je nabízeno 6-8 aktivit, které jsou tématům přizůsobeny. Cílem je, aby si děti vše co nejvíce osahaly, ochutnaly, očichaly..aby použily co nejvíce smyslů při poznávání nových souvislostí ve světě, který je obklopuje. Součastí kurzu je i hudba, pohyb a výtvarné tvoření. Vše je doprovázeno respektujícím přístupem k jejich osobnosti.

1 lekce

0.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro