Martin Wagenknecht

Martin Wagenknecht

Józe se věnuji od roku 2008, kdy mě naprosto uchvátila ashtanga vinyasa jóga a její dynamičnost a “tah na branku”. V letech 2012–2014 jsem třikrát, vždy na více než tři měsíce, pobýval v jihoindickém Mysore, hlavním městě ashtanga vinyasa jógy, kde jsem byl certifikován k výuce první (2012) a druhé série (2014). Abych rozšířil svoje povědomí o jiných jógových směrech, jógové filosofii a hlubších souvislostech jógové praxe a fungování lidského těla jsem studoval a úspěšně zakončil kurz učitele hatha jógy II. třídy České akademie jógy ve spolupráci s FTVS (2015). Vedle toho jsem absolvoval kurz súfijské jógy Borise Tichanovského (2015), v rámci sebepoznávání jsem pobyt ve tmě dle tibetského rituálu jangtik (třikrát v období 2014–2015) a kurz shiatsu (2017 a 2019). V současné době se vedle jógy věnuji také qigongu.

Ve svých lekcích se nebojím experimentování, v rámci kterého se snažím o propojení dynamického cvičení s klíčovými principy zdravého pohybu, tak aby lekce byla zábavná a zároveň měla přesah i do běžného života.

Martin Wagenknecht

Moje lekce

Holistická jóga pro začátečníky

Permanentka 10 lekcí na 3 měsíce - 2500 Kč Jednotlivé vstupné: 280 Kč Kurzem Vás provede Martin - zkušený lektor, který čerpá ze své více než patnáctileté praxe výuky jógy. Jeho pojetí aktualizuje jógovou tradici pro potřeby moderního člověka. Martin vnímá jógu v souvislostech, čerpá ze svých znalostí jógové historie a filosofie a také ze zkušeností s vývojovou kineziologií a jógovou terapií. Jeho hlavní záměr je nabídnout dostupnou a bezpečnou praxi vyživující všechny úrovně naší bytosti. Své lekce vede s laskavým nadhledem a humorem sobě vlastním.

1 lekce

280.00

Polední jóga pro radost

Drop-in: 280,- Permanentka 10 lekcí Vykročte do druhé poloviny dne plni odhodlání a energie a nalaďte se na své tělo! Na lekci polední jógy se zaměříte na odbourání špatných pohybových stereotypů a aktivaci středu těla. Na jednoduchých pozicích a jógových principech se naučíte vnímat tělo jako celek.

1 lekce

280.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro