Tamara Gajdůšková

Tamara Gajdůšková

Vzpomínám si na svou první lekci jógy pro začátečniky, kdy jsem se Šavásaně rozbrečela. Bylo to, jak kdyby mi někdo otevřel srdce, metličkou v něm několikrát zakroužil, ukázal mi kdo jsem a poté si ten "prach" začal postupně zase sedat.  Má praxe mi otočila život vzhůru nohama a ukázala mi, kde si naučenými vzorci chování bráním ke svobodě. Otevírá mi srdce a dává klid. Učí mě žít v přítomnosti a být otevřená všemu, co mi do života přichází.

Tamara Gajdůšková

Moje lekce

Jóga pro začátečníky a věčné začátečníky

Kurz: 8 lekcí - 2 000Kč (27.3. - 29.5.) Na kurzu se naučíte, jak v lehkosti a správně dělat Pozdrav Slunci A a B, důkladně si vysvětlíme základní jógové pozice, jako jsou například: pes hlavou dolu, tzv. čaturanga, bojovník a jiné běžně praktikované asány. Seznámíte se i s tzv. inverzními pozicemi a jejich přínosem pro páteř a celé naše tělo. Lekce jsou určené jak jogovým nováčkům, tak i již praktikujícím, kteří si nejsou jisti, zda prováději pozice těla (asány) náležitě.

1 lekce

2000.00

Jóga pro mírně pokročilé

Kurz 10 lekcí - 2 500 Kč (12.3. až 14.5.) V kurzu se zaměříme na posílení středu těla, paží a také zad. Budeme "plout" ve flow vinyasa jógy, ale také se zaměříme na náročnější pozice jako je vrána (Bakasana), pozice orla (Garudasana), stoj na hlavě (Širšásána), a další. Ke každé z náročnějších pozic si ukážeme její variace. Kurz je určen pro ty, kteří mají s jógou již zkušenosti. Do kurzu je možné připojit se do 26.3.

1 lekce

2500.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro