Pilates a Barre s Francescou Bettinelli

pilates-barre-landing.jpg

Chcete uniknout každodennímu shonu a najít ideální cvičení, při kterém zapojíte celé tělo? Vyzkoušejte Pilates nebo Barre a užijte si lekce ve svižném a zábavném tempu!

Hledáte lekce propojující tanec, posilování, správné držení těla a protažení?
Vyzkoušejte kombinaci lekce Pilates nebo Barre a užijte si energické cvičení, které vám vykouzlí úsměv na rtech.

pilates-barre-main.jpg

ENERGIE, SÍLA, ZÁBAVA

Objevte přátelské prostředí a komunitu u nás v Yogarden otevřenou všem, kteří mají rádi pohyb. Vyzvěte na souboj slabé stránky a zlepšete své pohybové návyky. Kurzy Pilates a Barre, vedené lektorkou Franceskou, vás pohltí!

Pilates nese prvky jógy, baletu, gymnastiky a bojových umění a pomáhá zlepšovat flexibilitu, sílu a držení těla. Posílíte střed těla a hluboké svaly, které jsou zodpovědné za udržování vnitřních orgánů na správném místě. Pravidelné cvičení má velký přínos nejen na fyzické, ale i duševní zdraví a pomáhá snížit nebo zcela odstranit bolesti zad, protáhnout tělo, zpevnit postavu a relaxovat. Je vhodné pro všechny bez ohledu na úroveň trénovanosti. Objevte propracovaný systém práce s tělem a načerpejte novou energii.

Lekce Barre jsou zaměřené na celé tělo. Kombinují pilates a baletní pohyby s funkčním tréninkem nabitým energií, dynamikou a ženskostí. Jednotlivé lekce je možné popsat třemi slovy: energie, soustředění a zábava. Buďte ve formě díky tomuto jedinečnému a elegantnímu kardiu! Připojte se k nám na cestě k dosažení vašich cílů.

hero

Pilates a Barre s Francescou Bettinelli

Pilates Polestar a Barre lekcemi vás provede lektorka Francesca, Italka s více než 10letou jógovou praxí. Vášeň pro cvičení, které spojuje tělo a duši, objevila v zahraničí. Od té doby se věnuje učení a pomáhá ostatním cítit se skvěle ve svém těle a lépe rozumět svým potřebám.

Každá lekce je jedinečná. Zapojení pomůcek během hodiny z ní dělá ještě více zábavnější. Jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o své znalosti a zkušenosti.

hero

Místo plné klidu a harmonie

V poklidném a příjemném prostředí studia Yogarden na Letné se budete cítit jako doma. Naše tři klimatizované sály jsou ideální pro pohyb a cvičení. Díky rozdílným kapacitám sálů máte zajištěno neomezené množství prostoru pro pohyb a individuální pozornost od lektora/lektorky.

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro