Polední jóga s Martinem Wagenknechtem

rad311722-mensi.jpg

POLEDNÍ JÓGA

s Martinem Wagenknechtem

Vstupte do druhé poloviny dne pozitivně a plní energie. Osvěžte své tělo i mysl a naučte se hýbat zdravě v souladu s přirozeným denním rytmem.

Pohyb je to, co nám v dnešní době nejvíce chybí. Svobodný a přirozený pohyb přitom dokáže zázračně zlepšit, jak vnímáme své tělo i sami sebe. Vraťte se k přirozenému rytmu a užívejte si radost z pohybu a přítomného okamžiku.


Jóga zahrnuje propracovaný systém technik propojující naše tělo, ducha i mysl. Jde o komplexní přístup k životu a sobě samým zahrnující dechová cvičení a pozice zlepšující sílu, flexibilitu a klid duše. Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sebe samých.


rad3123-mensi.jpg


Objevte kouzlo lekcí Polední jógy. Vykročte do druhé poloviny dne plni odhodlání a energie a nalaďte se na své tělo! Zaměříme se na odbourání špatných pohybových stereotypů a aktivaci středu těla. Na jednoduchých pozicích a jógových principech se naučíte vnímat tělo jako celek. Nejde o dokonalost. Během poledního cvičení jógy můžeme naši mysl odlehčit od běžných starostí, soustředit se tak plně na pozitivní myšlenky a užívat si radost z pohybu. Polední jóga s Martinem Wagenknechtem je ideální pro všechny věkové skupiny, začátečníky i pokročilé jogíny.

Focus on

Věnujeme se především tématům:

Vnímání vlastního těla

V moderním světě trávíme příliš času v naší mysli, čímž ztrácíme spojení s naším tělem. Naučíme se přesunout naši vědomou pozornost z hlavy do těla a naplno vnímat, co se v něm děje. Zaměříme se na odstranění tenze a špatných pohybových návyků.

Asány

Jógové pozice a průpravná cvičení vedoucí k uvědomění si svého těla a jeho propojení s myslí a emocemi. Postupným tréninkem a opakováním se budete v pozicích cítit pohodlně a vaše páteř a klouby se dostanou do optimálního nastavení.

Střed těla

Správné zapojení středu těla nám poskytuje přirozenou oporu pro jakýkoliv pohyb a přispívá ke stabilizaci trupu a páteře. V jednotlivých balančních cvičení a jógových pozicích se proto zaměříme na aktivaci břišních svalů a ideální pohyb bránice, která nám pomůže otevřít tělo a správně dýchat.

Principy zdravého pohybu

Seznámíme vás s jednoduchými principy zdravého pohybu, které mají velký vliv na celou jógovou praxi a pomáhají nám k integrovanému, přirozenému a bezpečnému pohybu. Kromě asán využíváme cvičení vycházející z vývojové kineziologie a fyzioterapie.

zúčastnit se
hero

Lektor Martin Wagenknecht

Polední jógou Vás provede Martin - zkušený lektor s laskavým nadhledem a humorem sobě vlastním, který čerpá ze své více než patnáctileté jógové praxe. Martin vnímá jógu v souvislostech a během výuky se zaměřuje na komplexní potřeby moderního člověka. Čerpá ze svých znalostí jógové historie a filosofie a využívá zkušeností s jógovou terapií a vývojovou kineziologií. Jeho hlavním záměrem je nabídnout dostupnou a bezpečnou praxi vyživující všechny úrovně našeho bytí.

Yogarden

V poklidném a příjemném prostředí studia Yogarden na Letné se budete cítit jako doma. Naše tři klimatizované sály jsou ideální pro pohyb a cvičení. Díky rozdílným kapacitám sálů máte zajištěno neomezené množství prostoru pro pohyb a individuální pozornost od lektora/lektorky.

hero

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro