Somatic jóga s Iarou Lamat

somatic-landing.jpg

Zažíváte odpojení od svého těla? Ovlivňuje vás chronická bolest, úzkost nebo zažívací problémy?

Chtěli byste do svého životního stylu vnést skutečné změny, abyste byli zdravější a šťastnější?

Pokud ano, probíhající lekce somatické jógy by pro vás mohly být tou správnou volbou.

somatic2.jpg

"Když je energie těla rozkolísaná, je rozkolísaná i mysl. Když je energie těla klidná, mysl je klidná. Když je energie těla přetížená, je přetížená i mysl. Je-li mysl roztěkaná, je roztěkaná i energie těla. Nemůžete přivést své myšlenky do stavu “jasnosti”, aniž byste tam přivedli také energii těla." - Philip Shepherd, Radikální celistvost

Spojte se hluboce sami se sebou prostřednictvím Somatic jógy. V této praxi se naučíte nástroje, jak zpomalit a spojit se s Moudrostí uvnitř sebe. JÓGA znamená spojení (těla, mysli a duše). Budete se pomalu učit rozpovnávat, kde jste či nejste se sebou a svým tělem spojeni. Během 8 týdnů nabízíme pro jogíny všech úrovní a dovedností harmonickou směs pohybu a take všímavosti.

Vydejte se na cestu objevování, kdy vás povedeme plynulými pohyby, budeme pečovat o vaše klouby a páteř, podporovat jejich pružnost a sílu. Dozvíte se mnoho informací o ztělesněné anatomii (Embodied Anatomy). Tyto techniky se osvědčily při rehabilitaci zranění a neurologických onemocnění a poskytují komplexní přístup k fyzickému zotavení.

Zlepšete svou pohodu, obnovte rovnováhu a pěstujte hlubší spojení se svým tělem a myslí prostřednictvím transformační praxe somatic jógy.

Připojte se k nám a vydejte se na cestu k posílení vitality a vnitřní harmonie. V případě zájmu můžete pokračovat v navazujícím kurzu pro pokročilé.

Lekce jsou vedené v anglickém jazyce.

Focus on

Chronická bolest:

Somatic jóga se zaměřuje na uvolnění svalového napětí a zlepšení pohybových vzorců, což může zmírnit chronické bolesti způsobené například bolestmi zad, šíje a kloubů.

Stres a úzkost:

Kombinace pohybu a všímavosti v Somatic józe může pomoci snížit stres a úzkost tím, že zklidní nervový systém a podpoří relaxaci.

Uvědomění si svého těla:

Somatic jóga rozvíjí smysl pro uvědomění si vlastního těla, což umožňuje lidem lépe porozumět signálům a potřebám svého těla a reagovat na ně.

Energetická nerovnováha:

Somatic jóga usiluje o vyrovnání toku energie v těle, čímž podporuje pocit vitality a pohody.

zúčastnit se
hero

Iara Lamat

Jógu jsem začala vyučovat v roce 2010 po čtyřech letech studia v "The Life Centre" v Londýně ve Velké Británii. Po dlouhou dobu jsem se věnovala současnému tanci a vystupování s ním. Přesto jsem potřebovala větší vnitřní změnu a jakousi formu uzdravení. Strávila jsem devět měsíců v amazonské džungli, otěhotněla jsem se svým prvním dítětem, což otevřelo téma "traumatu uloženého v těle". Mé další vzdělávání bylo spojeno s pochopením nervového systému, embryologií, somatickou pohybovou výchovou - přístupem Body-Mind Centric od Somatic Akademie v Berlíně. Se všemi těmito poznatky je spojen můj způsob vedení lekcí jógy. Jde o Embodiment; o propojení s vnitřní silou a odlupování vrstev napětí a starých návyků. Jde o transformaci.

Yogarden

V poklidném a příjemném prostředí studia Yogarden na Letné se budete cítit jako doma. Naše tři klimatizované sály jsou ideální pro pohyb a cvičení. Díky rozdílným kapacitám sálů máte zajištěno neomezené množství prostoru pro pohyb a individuální pozornost od lektora/lektorky.

hero

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro