Gravid jóga pro těhotné s Ivetou Romanovskou

gravid-landing.jpeg

Udržte si psychickou a fyzickou pohodu i během těhotenství

Gravid jóga je speciálně navržené cvičení pro těhotné. V tomto období ženy prochází náročnými změnami těla a psychiky, které mají bezprostřední vliv nejen na ně, ale i na miminko. Naše gravid jóga vám pomůže si udržet fyzickou kondici, podporovat vaši duševní pohodu, posilovat svaly a zlepšovat držení těla vždy s ohledem na bezpečí vašeho miminka.

gravid-main.jpeg

Hledáte způsob, jak se připravit na porod a zároveň si užít těhotenství plnými doušky?

  • Objevte kurz, který dokáže zmírnit nebo úplně odstranit časté těhotenské obtíže.
  • Na kurzu se lépe připravíte na průběh porodu a také se po narození miminka rychleji navrátíte do původního stavu.
  • Zajímá vás, jak projít těhotenstvím i porodem v co největší pohodě?
  • Pak je Gravid jóga pro těhotné s Ivetou Romanovskou to pravé pro vás.
Focus on

Chcete mít své těhotenství co nejvíc pod kontrolou?

Na tomto kurzu se naučíte:

Dechové techniky pro těhotenství i zvládání kontrakcí

Naučíme se hluboké břišní dýchání, které se stará o zvýšení přívodu kyslíku do těla, a také dechování při kontrakcích, které vám pomůže uvolnit se a snížit bolesti při porodu.

Odbourávat stres pomocí relaxace a meditace

Probereme různé relaxační techniky, které vám pomohou kdykoliv a kdekoliv okamžitě zastavit stavy úzkosti a rostoucí stres spojený s těhotenstvím.

Posilovat svaly pro nošení dítěte a větší kontrolu nad porodem

Zaměříme se na bezpečné posilování svalstva v oblasti břicha, beder i zad, ale také na svaly pánevního dna a svaly dýchacího ústrojí.

Asány pro zlepšení flexibility a udržení síly

Vyzkoušíme různé tělové pozice pro gravid jógu, které se přizpůsobují aktuálním schopnostem každé ženy a plně respektují fyzický stav nastávající maminky a jejího miminka.

zúčastnit se

Jóga „pro dva” pod dohledem kvalifikované lektorky

Iveta Romanovská kromě jógy funguje také jako poporodní dula, takže má mnoho zkušeností i se samotným porodem. Při jógových lekcích vždy volí individuální přístup pro každou ženu s ohledem na její psychické i fyzické možnosti. Jejím cílem je, aby cvičení gravid jógy pomáhalo ke zlepšení celkového zdraví ženy a aby jí přinášelo radost a pohodu. Iveta vždy klade důraz na správné provádění pozic, aby byla v bezpečí nejen cvičící žena, ale i její miminko.

hero

Iveta Romanovská

Ráda ženám vymýšlím nové kombinace a postupy na míru tak, aby cvičení zvládly a cítily se ve svém měnícím se těle vždy krásné a spokojené.

Místo plné klidu a harmonie

V poklidném a příjemném prostředí studia Yogarden na Letné se budete cítit jako doma. Naše tři klimatizované sály jsou ideální pro pohyb a cvičení. Díky rozdílným kapacitám sálů máte zajištěno neomezené množství prostoru pro pohyb a individuální pozornost od lektora/lektorky.

hero
Focus on

Hledáte lekce s individuálním přístupem?

Omezený počet žen na lekci

Díky nízkému počtu žen na lekcích se vám lektorka může individuálně věnovat, takže máte prostor pro dotazy a zkontrolování vašich jógových technik.

6 lekcí v šesti týdnech

Každá lekce je navržena tak, aby byla co nejvíce přínosná pro ženy v různých stádiích těhotenství. I proto se každá lekce maximálně přizpůsobuje potřebám a zájmům přítomných žen.

Spojení s dalšími těhotnými ženami

Ve skupinovém prostředí potkáte další těhotné ženy, se kterými můžete sdílet nejen své zkušenosti ze světa jógy, ale i z nastávajícího mateřství.

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro