Guillermo Sanchez

Guillermo Sanchez

Jsem certifikovným učitelem Jóga Nidry (Yoga Alliance). Pocházím z Argentiny, avšak od roku 2016 žiji v Česku.
Jsem holistický (celostní) životní kouč. Vystudoval jsem psychologii, zároveň jsem výživový poradce, praktikuji Reiki, techniky emočního uvolňování, meditační praktiky, pránájámu (dechové techniky) atd.
Denně se věnuji meditaci, někdy i po mnoho hodin. Meditace mi otevřela dveře k objevení, kým skutečně jsem a jaký je smysl mého života.

Guillermo Sanchez

Moje lekce

Yoga Nidra - Vědomý spánek (EN)

Mé lekce jóga nidry nebo vědomého spánku jsou příležitostí vstoupit do velmi hlubokých stavů relaxace, kdy budete moci pozorovat svou nevědomou mysl/emoce a cítit, jak se ve vás pohybuje energie. Je to cesta bez námahy, která vytváří radost ze života, kde můžete objevit své vnitřní vedení / pravdu.\nBudete ležet v horizontální poloze a pomocí kombinace stanovení záměru, dýchání, skenování těla, vizualizace a dalších postupů vám pomohu vstoupit do hluboké relaxace a zažít, co řídí nevědomí. Ze stavu myšlení/dělání se přesunete do stavu cítění/bytí, což vám otevře cestu k hlubšímu uvědomění se a šťastnějšímu životu. Několik osvědčených přínosů Yoga Nidry: - zlepšuje se kvalita spánku a obnova těla během spánku\n- vyvolává potěšení zvyšující dopamin (hormon štěstí) - sebehypnóza: vstupte do svého nevědomí a stanovte si záměry pro svůj budoucí růst - snižuje stres a úzkost, fyzickou bolest a trauma Lekce je vedena v angličtině.

celý kurz

250.00

A co je u nás nového?

Kudy k nám

3 sály

multilingual

klimatizováno

recepce

bistro